Van Raam Easy Rider Explore Limited Edition

Actieradius: 90 km
Max. snelheid: 25km/u
€ 8.299,00

De voordelen van Mango Mobility

Omschrijving

De Van Raam Easy Rider biedt het vertrouwde comfort waar deze serie om bekendstaat – nu met nóg meer gebruiksgemak en stijlvolle details. De comfortabele zitting, lage instap (35 cm) en stabiele wegligging maken iedere rit ontspannen en veilig. En er is nóg iets bijzonders: er worden slechts 500 stuks van de Easy Rider Explore gemaakt. Daarmee haal je niet alleen een unieke jubileumfiets in huis, maar ook een stukje exclusiviteit.

Dankzij de krachtige Silent Elektro HT-trapondersteuning fiets je soepel tot 25 km/h, met een maximale actieradius van maar liefst 94 km. De Alfine 11-versnelling zorgt voor vloeiend schakelen, zelfs op langere ritten of heuvelachtig terrein.

De Easy Rider Explore is niet alleen praktisch, maar ook elegant afgewerkt in agaatgrijs mat met hoogwaardige componenten:

Drie ruime bagagetassen voor al je spullen. De twee kleinere tasjes zijn ideaal voor waardevolle spullen, zoals je sleutels, portemonnee of bril. Je hebt er goed zicht op en je kunt er makkelijk bij.
Magnetische bidonhouder met bijpassende bidon; dorst onderweg? Dankzij de magnetische Fidlock-bidonhouder heb je je drinken direct bij de hand.
Vacuüm-magnetische smartphonehouder voor veilig navigeren
High-end handvaten en banden voor extra rijcomfort
Dubbel achterlicht voor optimale zichtbaarheid
Cube Easy Release-systeem voor eenvoudig afnemen van de accu

Met een maximaal gebruikersgewicht van 140 kg, een stevige 750 LBS-vering en een optionele Cube Heavy-accu is de Easy Rider Explorer ideaal voor wie elke dag zorgeloos wil genieten van bewegingsvrijheid en comfort.

Ervaar het zelf

Onze klantenservice is van maandag tot en met zaterdag van 09.00-17.00 uur bereikbaar. Bel gratis 0800-2002 voor meer informatie of kom in één van onze winkels voor een proefrit. Kun je niet zelf naar de winkel komen? Maak dan gebruik van onze thuisservice. Onze mobiliteitsadviseurs staan voor je klaar en komen op een gewenst moment bij je langs, zonder enige aankoopverplichting en geheel vrijblijvend.

Ja, ik wil een proefrit maken

Specificaties

Specificaties
Aantal wielen 3 wielen
Max. actieradius 90 km
Topsnelheid (km/u) 25km/u
Breedte (cm) 78
Gewicht (kg) 61
Gebruik Buitengebruik

Vraag de gratis Mango Mobiliteitsgids aan

Lees alles over veilige scootmobielen, rolstoelen, rollators en andere hulpmiddelen. Boordevol tips over aanschaf, accubereik, onderhoud en veilig rijden in het verkeer. We sturen je met plezier gratis een exemplaar toe! Direct aanvragen

Vraag de gratis Mango Mobiliteitsgids aan

Lees alles over scootmobielen, rolstoelen, rollators en andere hulpmiddelen. Boordevol tips over aanschaf, accubereik, onderhoud en veilig rijden in het verkeer. We sturen je met plezier gratis een exemplaar toe. Catalogus aanvragen
  • Compleet overzicht van alle prijzen en producten
  • Laagste Prijsgarantie
  • Vandaag besteld, morgen in de brievenbus
  • Klanten geven ons een 9